Wasze wspomnienia w naszych rękach

Jako nieliczni na Suwalszczyźnie jesteśmy w:

Światowe Stowarzyszenie Filmowców Ślubnych

ZAUFAJ NAJLEPSZYM

Na mieście mówią że jesteśmy najlepsi …. Miło nam, na to pracujemy od 10 lat .

Ale my sami o sobie tak nie powiemy nigdy. Ktoś, kto uważa że jest najlepszy to stoi w miejscu więc nie podnosi swoich umiejętności . My po prostu kochamy to co robimy. Jednak nie spoczywamy na laurach i ciągle podnosimy nasze umiejętności .  

Co oferujemy na sezon 2021/2022?

 

Standardowo , starannie wyselekcjonowaną  ekipę operatorów video . Na każdym weselu wystawiamy minimum dwóch którzy w dyskretny sposób uwiecznią najważniejszy dzień w Waszym życiu. 

Gotowy film  otrzymujecie w ciągu 60 dni roboczych w stylowych spersonalizowanych  okładkach. Podstawowym nośnikiem u nas jest pendrive 3.0 a na nim wspaniały film w jakości  6K , 4K lub FullHD

ŚLUB  I WESELE To jest Wasz dzień i robimy wszystko byście czuli się komfortowo. Jedyne reżyserowane ujęcia mogą pojawić się na etapie przygotowań w domu lub u kosmetyczki. Reszta ujęć jest w formie reportażu, nie jest reżyserowana. Robicie co chcecie, nie robicie nic „do kamery” . Rozumiemy że to jest jeden z najpiękniejszych oraz najważniejszych dni Waszego życia  do którego przygotowania trwają często 2 lata .  Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej ekipy foto/video która nie zepsuje Wam tego dnia . To pamiątka na lata , pamiątka która ma pokazać wszystko i zwięźle a zarazem am być zrealizowana w maksymalnie dyskretny sposób. 

Co otrzymacie?

Czas gotowego materiału ( do wyboru ) 30/60/90 minut

Najpopularniejszy wybór wśród naszych klientów jest 60/90min.

Rozdzielczość  6K,  4K lub FULLHD

dwóch operatorów przez cały czas

rejestracja od przygotowań do oczepin ( z oczepinami włącznie).  

spersonalizowana okładka z USB 3.0

teledysk w cenie

 pełna koloryzacja FILM LOOK + LUT

dźwięk w jakości AAC 

rejestratory dźwięku ( ZOOM )

elektroniczne stabilizatory obrazu

film online ( kodowany dostęp )

Ujęcia lotnicze DRONAMI DJI PHANTOM 4PRO ORAZ MAVIC 2PRO

 

MPSTUDIO NAJLEPSZY WYBÓR

MPStudio na weselu to gwarancja że Wasz film nie będzie miał „okresu ważności”. Zawsze będzie na czasie dzięki naszym operatorom i artystycznemu podejściu do każdego zlecenia. Dlatego często nasze terminy zajęte są na dwa lata wcześniej. Od 2011 ciągle podnosimy poprzeczkę lokalnej konkurencji . Zaczęliśmy od prozaicznej rzeczy, pokazaliśmy że można nagrać wesele bez animacji z lat 90. W czasie gdy konkurencja wielokamerowe nagrania realizuje dzięki porozstawianiu aparatów na statywach my wprowadziliśmy dwuosobowe teamy. W czasie gdy konkurencja nagrywa kamerami 3CCD my wprowadziliśmy lustrzanki pełno-klatkowe z wymienną optyką . W czasie gdy konkurencja nagrywa „z ręki” my wprowadziliśmy glidecam . Gdy konkurencja wprowadziła glidecam to my wprowadziliśmy elektroniczne gimbale . A gdy pojawiły się DRONY to automatycznie zawitały najpierw  u nas . W czasie gdy na Suwalszczyźnie króluje długie nagranie 3 godzinne to my wprowadziliśmy 30/60/90 minut gotowego materiału z dynamicznym montażem. Każdy nasz operator posiada uprawnienia i licencje na nagrania w obiektach sakralnych oraz w każdym teamie jest operator z uprawnieniami lotniczymi VLOS.

MPStudio Suwałki jest to zdecydowanie najlepszy wybór na rynku . 

 

Film ślubny Suwałki, Ełk, Gołdap, Białystok, Augustów , Sejny

A film obejrzeliśmy ☺️ wszystko jest super, pierwszy seans wzruszył do łez 😍 kolejne oglądane z jeszcze większa przyjemnością ☺️☺️ OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!! 🤗😘💙
Monika Sz.
Cudowny film dziękujemy !!!!!! Idealny !
Emilia W.

najczęściej zadawane pytania

Czy można podpisać umowę online?

Oczywiście. Najczęściej nasze Pary Młode mieszkają za granicą  i taka forma podpisania umowy jest najczęstsza. 

czy można drona?

Tutaj rządzimy 🙂 . Tylko u nas jest dodatkowy operator Drona który jest niezależny . Jest to dodatkowa osoba która ma uprawnienia lotnicze pozwalające na loty DRONEM.

macie fotografa ślubnego w ofercie?

Dobry fotograf tak samo jak dobry operator kamery nie jest „dodatkową opcją” . Każdy dobry artysta pracuje na swoje nazwisko i na szczęście z roku na rok coraz więcej Młodych Par to rozumie . Oczywiście działamy wspólnie z fotografami i takich możemy śmiało polecić a nawet podpisać umowę w tym samym miejscu i czasie. 

Chcielibysmy 30 minut filmu

Nie ma problemu. Takie rzeczy ustalamy podczas podpisywania umowy.

dlaczego dwóch operatorów?

Z wielu powodów.  Minimalizujemy ryzyko utraty materiału video z powodu awarii sprzętu . Dynamiczniejsze ujęcia. Więcej różnorodnych kadrów. Większa możliwość wyłapania szczegółów. brak rozstawiania statywów na sali/kościele. Możliwość pracy na szerokich i wąskich obiektywach w tym samym czasie. Ujęcia statyczne i ujęcia w ruchu .

do której godziny nagrywacie?

Nie określamy tego konkretną godziną . Z reguły nagrywamy do końca oczepin i bez znaczenia czy kończą się o 1 czy 3 rano. Ustalamy to podczas podpisywania umowy.