MPStudio suwalki , zapewne słyszałeś o eMPeeSach i zapewne dlatego gościmy Państwa na naszej stronie internetowej.

eMPeeSy – to wyrobiona marka na rynku suwalskim , to zobowiązuje nas do lepszej pracy a klientom daje gwarancje na idealne nagranie.

 

mm

MPStudio działa na rynku od kilku dobrych lat. Jako pierwsi wprowadziliśmy nagrania lustrzankami i jako jedni z nielicznych używamy stabilizatora obrazu Glidecam co daje płynne ujęcia bez zbędnych machań obrazem i drgań ( o zgrozo – niektórzy nadal narywają „z ręki” ) Aktualnie w ofercie również mamy elektroniczny stabilizator MG V2 nowość na rynku nie tylko Suwalskim …

feiyu-tech-mg-v2

Feiyu Tech MG V2 jest profesjonalnym elektronicznym gimbalem trzyosiowym. Jest przeznaczony do pracy z bezlusterkowcami i lustrzankami cyfrowymi. Pozwala na  tworzenie płynnych i pozbawionych drgań filmów.

Manfrotto – statywy i łączki

Glidecam HD2000  Pozwala na  tworzenie płynnych i pozbawionych drgań filmów

Lustrzanki  CANON oraz LUMIX  z wachlarzem obiektywów wymiennych 12mm ,14mm, 35mm, 24-70mm , 50mm, 85mm, 135mm,    ze stałym światłem od 1.4 , 1.8 oraz 2.8  firm TAMRON, CANON, SAMYANG,  panasonic

Oświetlenie, doświetlanie sal weselnych – tutaj staramy się ograniczać do minimum ( nie mamy halogenów budowlanych ) . W praktyce pracujemy najcześciej przy świetle zastanym bez świecenia po oczach 🙂

dźwięk – zewnętrze rejestratory dźwięku ZOOM H2 & H4

 

 

Jako pierwsi w Suwałkach posiadaliśmy w ofercie nagrania z „drona”  – Aktualnie swojego nie posiadamy, współpracujemy jednak z firmą która realizuje nam takie zlecenia więc i w nagraniach ślubnych nadal jest to możliwe ( polecamy i zachęcamy ) .

Ale to już Para Młoda decyduje jaki profesjonalista u nich pracuje .

my-2

 

MPStudio Suwałki – My Wam nie powiemy ” jesteśmy najlepsi ” , bo to nie słowa a nagrania są ważne. W jaki sposób my nagrywamy ? Hmmm, to ciężkie pytanie ponieważ zawsze inaczej . Nie mamy z góry ustalonego szablonu nagrania , a nagrań nie reżyserujemy . Reportaż w naszym wykonaniu to to co się dzieje, to Wasze emocje i Wasz dzień. My Was nie ustawiamy, nie każemy machać do kamery i generalnie staramy się pracować tak by nie było nas widać. .MPStudio to nie tylko wesela, z lustrzanką spędzamy więcej czasu ( zdjęcia, teledyski, nagrania dla firm, nasz program o Suwalszczyźnie ) . MPStudio to tez zdjęcia oraz grafika i rysunek.

 

mmki

 

Co jeszcze nas wyróżnia … to , że nagranie traktujemy jak zabawę ( ale bez tzw olewania pracy , po prostu nie lubimy drętwych nagrań i robimy wszystko by osoba nagrywana czuła się swobodnie)   , a to przekłada się na nagrania pełne życia .