MPStudio Suwalki

Profesjonalna Produkcja Filmowa w jakości 4K/ultraHD

Dlaczego warto postawić na nas?

Wyróżnia nas jakość , precyzja, dynamika montażu i nieszablonowe podejście do każdego zlecenia.

  • Jesteśmy prekursorem nowości w filmach ślubnych na Suwalszczyźnie
  • Tylko u nas filmy są składane przez montażystę z duszą artystyczną
  • Ponad 3mln wyświetleń na YT mówią same za siebie
  • Nowoczesny dynamiczny montaż – tego nie ma u konkurencji
  • Ujęcia lotnicze z Drona / licencja VLOS
  • Film oddajemy na nośnikach pendrive oraz online

Naszym głównym zadaniem jest pokazanie największych atutów i najlepszych stron Twojej firmy za pomocą spotów reklamowych, filmów instruktażowych.

eMPeeSy – to wyrobiona marka na rynku suwalskim , to zobowiązuje nas do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności oraz wiedzy w zakresie FOTO I VIDEO .

MPStudioSuwałki  powstało w 2011 roku i to wszystko przez zamiłowanie do łapania kadrów w wizjerze kamery/aparatu.   Pracujemy na sprzęcie swoim lub wynajętym na potrzeby konkretnego zlecenia. Jako pierwsi wprowadziliśmy nagrania lustrzankami i jako jedni z nielicznych używamy stabilizatora obrazu .  Aktualnie w ofercie mamy elektroniczny stabilizator DJI RONIN M oraz  zhiyun crane .

Gimbal  pozwala na  tworzenie płynnych i pozbawionych drgań filmów.

Na czym jeszcze pracujemy?

Manfrotto – statywy i łączki

Lustrzanki  CANON(y) 6D oraz LUMIX(y) G80 i GH5s  z wachlarzem obiektywów wymiennych 7mm, 12mm ,14mm, 16mm , 35mm, 25mm , 50mm, 85mm, 135mm,    ze stałym światłem od 1.4 , 1.8 oraz 2.8  firm TAMRON, CANON, SAMYANG,  panasonic

Oświetlenie, doświetlanie sal weselnych – tutaj staramy się ograniczać do minimum ( nie mamy halogenów budowlanych ) . W praktyce pracujemy najczęściej przy świetle zastanym bez świecenia po oczach 🙂

dźwięk – zewnętrze rejestratory dźwięku ZOOM H2 & H4

Jako pierwsi w Suwałkach posiadaliśmy w ofercie nagrania z „drona” .  Współpracujemy z firmą która realizuje nam takie zlecenia więc i w nagraniach ślubnych jak najbardziej  jest to możliwe ( polecamy i zachęcamy ) .

MPStudio Suwałki – W jaki sposób my nagrywamy ? Hmmm, to ciężkie pytanie ponieważ zawsze inaczej . Nie mamy z góry ustalonego szablonu nagrania , a nagrań nie reżyserujemy . Reportaż w naszym wykonaniu to to co się dzieje, to Wasze emocje i Wasz dzień. My Was nie ustawiamy, nie każemy machać do kamery i generalnie staramy się pracować tak by nie było nas widać. .MPStudio to nie tylko wesela, z lustrzanką spędzamy więcej czasu ( zdjęcia, teledyski, nagrania dla firm, nasz program o Suwalszczyźnie ) . MPStudio to tez zdjęcia oraz grafika i rysunek.

Co jeszcze nas wyróżnia … to , że nagranie traktujemy jak zabawę ( ale bez tzw olewania pracy , po prostu nie lubimy drętwych nagrań i robimy wszystko by osoba nagrywana czuła się swobodnie)   , a to przekłada się na nagrania pełne życia .