ŚLUB – dzień który wszystko zmienia .

Ten dzień siłą rzeczy musi być najpiękniejszy. Dlatego wybierzmy kogoś kto nie zepsuje Wam tego dnia. MPSTUDIO SUWAŁKI to ścisła Suwalska czołówka w tej branży i od 2011 ciągle podnosimy poprzeczkę dla lokalnej konkurencji. Jeżeli tu jesteście to znaczy że jesteście świadomymi klientami  i wiecie czego chcecie. A tym czymś jest perfekcyjne wesele z najlepszym montażem jaki widzieliście ( to nie my mówimy,  to opinia naszych klientów). Nagranie może zrobić każdy, ale żeby wszystko perfekcyjnie ująć i z sercem zmontować to potrafią już tylko nieliczni i to jest właśnie to coś co nas wyróżnia i za co warto dopłacić by na całe życie mieć te perfekcyjne nagranie z filmową czołówką.  MPStudio nie jest dla wszystkich, MPStudio jest dla świadomych, chcących idealnego nagrania klientów.

Dlaczego to nas warto zaprosić na swoje wesele?

A więc :

MPStudio Suwałki to jedna z niewielu firm działających legalnie w tej branży w Suwałkach. A co za tym idzie – pewność i bezpieczeństwo tego, że w dni ślubu nie zostaniecie na „lodzie” bo nagle zniknie kamerzysta z wytłumaczeniem „bo mi chomik zachorował – sorry” .  Jest to istotna informacja dla Par Młodych, mają wtedy pełną gwarancję na otrzymanie produktu jakiego oczekują i jaki został opisany w legalnej umowie . Mają też pewność że operator nie zostanie wyproszony z kościoła ( LICENCJA NA REJESTRACJĘ VIDEO W OBIEKTACH SAKRALNYCH) .W naszej ofercie ślubnej jest tylko video , z fotografami współpracujemy i często umowę można podpisać wspólnie w tym samym czasie, jednak nie zawsze nasze terminy pokrywają się z terminami fotografów z którymi współpracujemy.

Materiał jaki rejestrujemy jest w jakości FULLHD , 2K lub 4K

Obraz rejestrujemy   lustrzankami CANON/Panasonic w formacie 4K z wymienialną optyką  ( obiektywy stało ogniskowe . od 7.5 do 200 mm ) z ilością odpowiednią do dyskretnego rejestrowania reportażu ślubnego .

Przy nagraniach oczywiście jako pierwsi na Suwalszczyźnie wprowadziliśmy do oferty i do dziś używamy elektronicznych stabilizatorów obrazu

dźwięk – rejestratory dźwięku ZOOM H2 i H2m2 – czyli zewnętrzne rekordery które uchwycą idealnie czysty dźwięk

MPSTUDIO SUWAŁKI – nasz film  to idealna a zarazem najlepsza pamiątka z dnia ślubu . Nawet najlepsze zdjęcie nie da rady aż tak oddać emocji tego dnia, słów przysięgi czy łamiącego się głosu zakochanej Pary Młodej.

Nie doświetlamy sal halogenami, daje nam to idealnie pięknie odwzorowaną atmosferę tego dnia. Staramy się być niewidoczni, a jednocześnie na tyle skuteczni by goście nie czuli skrępowania i swobodnie się bawili, a Para Młoda nie zwracała uwagi „gdzie jest kamera”

Czas gotowego nagrania, to już decyzja Pary Młodej , do 30-60-90 minut gotowego materiału  ( wyjątkowych przypadkach gdy para młoda chce dłużej zagłębiać się w te cudowne chwile 120 minut ) . który oddajemy na  pendrive lub ( na życzenie Pary Młodej ) płytach w pięknych spersonalizowanych okładkach.

Nie nagrywany nudnych reportaży, staramy się by nagrania miały to coś i każde się od siebie różniło ( nie składamy nagrań według tego samego szablonu czy gotowych wzorów, dlatego czas oczekiwania na nagranie to około 2-3 miesięcy . ).

Co nas jeszcze wyróżnia?

Unikanie nudy , podkreślenie emocji i zero reżyserowania ujęć. I najważniejsze czego nie można podrobić – dynamiczny filmowy montaż z kilku ujęć.

Wesela nagrywamy też z powietrza

Ujęcia lotnicze w dniu ślubu realizuje dla nas doświadczony operator VLOS z firmy  DronDream

My nie jesteśmy po to by Was ustawiać do nagrania, To Wasz dzień, robicie wszystko po swojemu – a nasza w tym głowa by to zarejestrować bez przeszkadzania.

Oczywiście możemy coś podpowiedzieć jeżeli sami spytacie co teraz….  ale sami nie ingerujemy. Jesteśmy po to by mamy nagrać Wam pamiątkę, a nie przeszkadzać ustawianiem „jak do filmu”.

Kilka przykładowych realizacji: