FILM ŚLUBNY

Wasze wspomnienia w naszych rękach

Jako nieliczni na Suwalszczyźnie jesteśmy w:

Światowe Stowarzyszenie Filmowców Ślubnych

ZAUFAJ NAJLEPSZYM

Na mieście mówią że jesteśmy najlepsi …. Miło nam, na to pracujemy od 2011 roku .

My oczywiście sami o sobie tak nie powiemy nigdy. Ktoś, kto uważa że jest najlepszy to stoi w miejscu więc nie podnosi swoich umiejętności . My po prostu kochamy to co robimy. Jednak nie spoczywamy na laurach i ciągle inwestujemy w sprzęt i wiedzę.  

Co oferujemy na sezon 2022/2023?

 

Standardowo , starannie wyselekcjonowaną  ekipę operatorów video z którymi współpracujemy od lat .

Gotowy film  otrzymujecie od 60 do 90 dni roboczych w stylowych spersonalizowanych  okładkach. Podstawowym nośnikiem u nas jest pendrive 3.0 a na nim wspaniały film w jakości 4K lub FullHD.

 

ŚLUB  I WESELE To jest Wasz dzień i robimy wszystko byście czuli się komfortowo. Jedyne reżyserowane ujęcia mogą pojawić się na etapie przygotowań w domu lub u kosmetyczki. Reszta ujęć jest w formie reportażu, nie jest reżyserowana. Robicie co chcecie, nie robicie nic „do kamery” . Rozumiemy że to jest jeden z najpiękniejszych oraz najważniejszych dni Waszego życia  do którego przygotowania trwają często 2 lata .  Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej ekipy foto/video która nie zepsuje Wam tego dnia . To pamiątka na lata , pamiątka która ma pokazać wszystko i zwięźle a zarazem am być zrealizowana w maksymalnie dyskretny sposób. 

KAMERZYSTA / FOTOGRAF POSZUKIWANY

A więc, jeżeli trafiłeś/aś tutaj przypadkiem i tylko w celu porównania cen z innymi artystami z naszego regionu, to miło nam Cię gościć. Rozglądnij się, popatrz na filmy i zdjęcia i zdecyduj czy tak ważny dzień i reportaż jesteś w stanie oddać amatorom czy może zostaniesz u nas. Jako jedna z niewielu firm tego typu na Podlasiu należymy  do światowego stowarzyszenia filmowców ślubnych (WEVA), a to oznacza że oddajesz swoje wspomnienia w ręce profesjonalistów.

REZERWACJA TERMINU

Nie stosujemy rezerwacji dłuższej niż kilka dni. Więc najpierw szukajmy odpowiednią ekipę pod swoje możliwości finansowe oraz gust  a następnie zdecydowane Pary zapraszamy do podpisania umowy osobiście lub online. Nie marnujmy niepotrzebnie czasu sobie i innym . 90% umów które aktualnie podpisujemy to umowy online i taki sposób polecamy. Zwłaszcza że i tak z tydzień przed ślubem powinniśmy się spotkać  i poustalać wszelkie szczegóły.Oczywiście jeżeli macie jakieś pytania, potrzebujecie pomocy przy wyborze sali, DJ-a lub macie pytania odnośnie naszej pracy to jesteśmy cały czas do dyspozycji.

OFERTA

FILM

Czas gotowego materiału ( sami wybieracie, bez wpływu na cenę ) 30/60/90 minut

Najpopularniejszy wybór wśród naszych klientów jest 60min.

Rozdzielczość  6K,  4K lub FULLHD

dwóch operatorów przez cały czas

rejestracja od przygotowań do oczepin ( z oczepinami włącznie).  

spersonalizowana okładka z USB 3.0

teledysk w cenie

 pełna koloryzacja FILM LOOK + LUT

dźwięk w jakości AAC 

rejestratory dźwięku ( ZOOM )

elektroniczne stabilizatory obrazu DJI

film online ( link zastrzeżony )

Ujęcia lotnicze DRONAMI DJI PHANTOM 4PRO ORAZ MAVIC 2PRO

 

OFERTA

FOTOGRAFIA

Przygotowania (opcjonalnie)
Ceremonia
Wesele  do +-1:00
Zdjęcia grupowe z najbliższymi
Sesja plenerowa innego dnia
Prywatna galeria internetowa
min. 600 wyselekcjonowanych
i obrobionych zdjęć
(+80 zdjęć z pleneru)
Drewniane pudełeczko, a w nim:
50 odbitek 15×23 cm
Drewniany pendrive ze zdjęciami

PAKIET ŁĄCZONY FILM/FOTOGRAFIA

W MPStudioSuwałki można zamówić sam film, i super, wtedy nasza ekipa zajmuje się tylko filmem a wybór fotografia pozostawiamy Wam. Oczywiście współpracujemy z wieloma sprawdzonymi usługodawcami więc w razie potrzeby możemy bez problemu kogoś polecić.

W MPStudioSuwałki można zamówić same zdjęcia. Wtedy ja osobiście zajmuję się fotografią a filmem zajmuje się ekipa którą sobie wyszukaliście .

W MPStudioSuwałki można zamówić kompletny pakiet, film i zdjęcia. W takiej sytuacji filmem i fotografią zajmuje się nasza ekipa ( łącznie 3 osoby ) .

MPSTUDIO NAJLEPSZY WYBÓR

MPStudio na weselu to gwarancja że Wasz film nie będzie miał „okresu ważności”. Zawsze będzie na czasie dzięki naszym operatorom i artystycznemu podejściu do każdego zlecenia. Dlatego często nasze terminy zajęte są na dwa lata wcześniej. Od 2011 ciągle podnosimy poprzeczkę lokalnej konkurencji . Zaczęliśmy od prozaicznej rzeczy, pokazaliśmy że można nagrać wesele bez animacji z lat 90. W czasie gdy konkurencja wielokamerowe nagrania realizuje dzięki porozstawianiu aparatów na statywach my wprowadziliśmy dwuosobowe teamy. W czasie gdy konkurencja nagrywa kamerami 3CCD my wprowadziliśmy lustrzanki pełno-klatkowe z wymienną optyką . W czasie gdy konkurencja nagrywa „z ręki” my wprowadziliśmy glidecam . Gdy konkurencja wprowadziła glidecam to my wprowadziliśmy elektroniczne gimbale . A gdy pojawiły się DRONY to automatycznie zawitały najpierw  u nas . W czasie gdy na Suwalszczyźnie króluje długie nagranie 3 godzinne to my wprowadziliśmy 30/60/90 minut gotowego materiału z dynamicznym montażem. Każdy nasz operator posiada uprawnienia i licencje na nagrania w obiektach sakralnych oraz w każdym teamie jest operator z uprawnieniami lotniczymi VLOS.

Patrząc na stosunek jakości do ceny to zdecydowanie MPStudio Suwałki jest to zdecydowanie najlepszy wybór na rynku . 

 

Film ślubny Suwałki, Ełk, Gołdap, Białystok, Augustów , Sejny

A film obejrzeliśmy ☺️ wszystko jest super, pierwszy seans wzruszył do łez 😍 kolejne oglądane z jeszcze większa przyjemnością ☺️☺️ OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!! 🤗😘💙
Monika Sz.
Cudowny film dziękujemy !!!!!! Idealny !
Emilia W.

najczęściej zadawane pytania

Czy można podpisać umowę online?

Oczywiście. Najczęściej nasze Pary Młode mieszkają za granicą  i taka forma podpisania umowy jest najczęstsza. 

czy można drona?

Tutaj rządzimy 🙂 . Tylko u nas jest dodatkowy operator Drona który jest niezależny . Jest to dodatkowa osoba która ma uprawnienia lotnicze pozwalające na loty DRONEM.

macie fotografa ślubnego w ofercie?

Dobry fotograf tak samo jak dobry operator kamery nie jest „dodatkową opcją” . Każdy dobry artysta pracuje na swoje nazwisko i na szczęście z roku na rok coraz więcej Młodych Par to rozumie . Oczywiście mamy fotografa w ekipie więc można podpisać umowę na video i foto. Ale też działamy wspólnie z innymi fotografami i takich też możemy śmiało polecić a nawet podpisać umowę w tym samym miejscu i czasie. 

Chcielibysmy 30 minut filmu

Nie ma problemu. Takie rzeczy ustalamy podczas podpisywania umowy.

dlaczego dwóch operatorów?

Z wielu powodów.  Minimalizujemy ryzyko utraty materiału video z powodu awarii sprzętu. I tym właśnie różni się profesjonalna ekipa od weekendowego nagrywacza kamerzysty.  Dynamiczniejsze ujęcia. Więcej różnorodnych kadrów. Większa możliwość wyłapania szczegółów. brak rozstawiania statywów na sali/kościele. Możliwość pracy na szerokich i wąskich obiektywach w tym samym czasie. Ujęcia statyczne i ujęcia w ruchu . I przykładowo, co będzie jeśli nastąpi awaria sprzętu podczas np przysięgi? Jeżeli nagrywa jedna osoba to już jest problem, teoretycznie sprzęt wymieni na zapasowy ( o ile taki ma ) ale i tak traci część przysięgi. Zdarza się czasem awaria karty, wtedy traci się cały materiał…. Gdy nagrywają dwie osoby to ryzyko jest zminimalizowane.

do której godziny nagrywacie?

Nie określamy tego konkretną godziną . Z reguły nagrywamy do końca oczepin i bez znaczenia czy kończą się o 1 czy 3 rano. Ustalamy to podczas podpisywania umowy.